Not sure who’s your elected representative—visit Georgia’s My Voter Page to find specific information relating to what districts you live in and most importantly if you’re active on the state’s voter roster.

Federal Offices – As of January 14, 2021

  • President Joe Biden (D)
    • Term expires January 20, 2025
  • US Senate – Jon Ossoff (D)
    • Term Expires January 2027
  • US Senate – Raphael Warnock (D)
    • Term Expires January 2023
  • U.S. House District 14 – Marjorie Taylor Greene (R)
    • Term expires January 2023

State Wide Offices – As of January 14, 2019

Term for Statewide Officials Expires January 2023

GA State Legislature – As of January 14, 2021

Term for State Legislators Expires January 2023

  • Mike Dugan (R-SD30)
  • Bill Heath (R-SD31)
  • Mike Momtahan (R-HD17)
  • Joseph Gullett (R-HD19)
  • Kimberly Alexander (D-HD66)
  • Micah Gravley (R-HD67)

County offices

  • Countywide
    • District Attorney – Dick Donovan (R)
    • Clerk of Superior Court – Sheila Butler (R)
    • Sheriff – Gary Gulledge (R)
    • Tax Commissioner – J.W. (Bill) Watson III
    • Probate Judge – Deborah Andersen
    • Magistrate Judge – Martin Valbuena
    • Coroner – Lindsey Eberhart
    • County Surveyor – W. Carlton Rakestraw
  • Board of Commissioners
    • Chairman – David Carmichael (R)
    • Post 1 – Ron Davis (R)
    • Post 2 – Sandy Kaecher (R)
    • Post 3 – Chuck Hart (R)
    • Post 4 – Brian Stover (R)
  • Board of Education
    • Post 1 – Theresa Lyons (R)
    • Post 2 – Nick Chester (R)
    • Post 3 – Kim Cobb (R)
    • Post 4 – Glen Albright (R)
    • Post 5 – John Dean (R)
    • Post 6 – vacant
    • Post 7 At-Large – Jeff Fuller (R)

Municipal offices